Domy szeregowe
ul. Dobrzyńska

Ilość dostępnych ofert
1

Aktualności

 • Piątek, 30 kwietnia 2021
  Przy ul. Dobrzyńskiej można kupić mieszkanie na 1 piętrze 4 pokojowe z aneksem kuchennym 82 m2. Zapraszam do oglądania od środka tel. 614256948 więcej>>
 • Środa, 7 kwietnia 2021
  Rozpoczęta została budowa mieszkań w centrum przy ul. 3 Maja 34. Zaprojektowano tu mieszkania od 31 do 48 m2. Sprzedaż rozpocznie się za kilka miesięcy. Jest to 49-ta budowa dewelopera KOS-BUD. więcej>>
 • Wtorek, 6 kwietnia 2021
  Można wynająć miejsce w garażu przy ul. Żuławy 17 za 246 zł/mc. Zdjęcia i informacje na www.garaze.gniezno.pl więcej>>
 • Sobota, 20 marca 2021
  Przy ul. Jeziornej 2 otwarty został parking płatny niestrzeżony. Zamiast płacić 2 zł za godz. można zapłacić abonament 50 zł/mc. Proponujemy parkowanie osobom zamieszkałym w pobliżu, tel. 614256948
  więcej>>
 • Poniedziałek, 21 grudnia 2020
  Do wynajęcia za 123 zł miesięcznie są miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej ul. Grunwaldzka 18b w Gnieźnie. więcej>>
 • Poniedziałek, 1 lipca 2019
  Zakończona jest budowa garaży podziemnych przy ul. Wrzesińskiej 19A, C i w biurze można odbierać piloty. Mieszkania przy Wrzesińskiej 19A są wykończone w stanie deweloperskim i można odebrać klucze. więcej>>

Wynajem mieszkań w Gnieźnie

Przy ul. Kawiary 25 w Gnieźnie jest budynek z mieszkaniami do wynajęcia. 

Umowę najmu mieszkania podpisuje się bezpośrednio z właścicielem budynku firmą deweloperską KOS-BUD Andrzej Kostrzewski dzięki czemu nie płaci się prowizji pośrednikowi. Umowę najmu mieszkania może podpisać także firma lub instytucja. Wystawiamy faktury VAT do zaliczenia w koszty działalności gospodarczej.

W mieszkaniu przeznaczonym do wynajęcia jest indywidualne ogrzewanie gazowe z programatorem, zamontowano drzwi wewnętrzne Porta, w przedpokoju jest duża szafa wnękowa. W łazience jest kabina prysznicowa (w kawalerkach i mieszkaniach 2 pokojowych) lub wanna (w 3 pokojowych), umywalka, wc kompakt, brak pralki. W kuchni są szafki górne i dolne, kuchenka elektryczna lub gazowa, brak lodówki i stołu. Wysokość w mieszkaniu wynosi około 270 cm. Wszystkie mieszkania mają balkony o wymiarach 3 metry na 1 metr. Zdjęcia wykończenia przeciętnego mieszkania są poniżej. Można podłączyć internet i telewizję kablową z UPC.pl lub Satpol.pl  Przed budynkiem są bezpłatne miejsca do parkowania samochodów.

 

Budynek jest prywatny i nie ma dodatkowych opłat do wspólnoty mieszkaniowej,  podatek od nieruchomości: 0 zł. Przeglądy kominów, instalacji gazowej, kotłów grzewczych: 0 zł.
Za zużyte media płaci się wg indywidualnych liczników prądu, gazu  w tym ogrzewanie, ciepła woda, kuchenka gazowa, opłata stała, wody. Wywóz odpadów 24 zł miesięcznie za osobę w 12.2020r. Nie ma dyżurów w sprzątaniu klatek schodowych jak w niektórych budynkach. 
 

Umowę najmu  podpisuje się na okres co najmniej 1 roku. Po tym terminie najemcy decydują czy przedłużają umowę. Możliwy jest wynajem długoterminowy i niektórzy mieszkają np. 6 lat. Jest to zwykła umowa najmu a nie najmu okazjonalnego - najemca nie podaje u notariusza adresu do eksmisji. W trakcie trwania umowy najmu kwota za najem może zmienić się  najwyżej o poziom inflacji a nie wg uznania jak robią to niektórzy prywatni właściciele mieszkań.


Wymagana jest kaucja zwrotna i jej wysokość zależy od tego kto podpusje umowę. Dla firm i sób zatrudnionych w jednostkach Budżetu Państwa kaucja stanowi równowartość 1 miesięcznego czynszu. Dla osób zatrudnionych z niskim wynagrodzeniem kaucja to równowartość 3 miesięcznych opłat. Po wyprowadzeniu się kaucja jest zwracana jeśli wszystkie faktury zostały opłacone. Kaucja i zaświadczenie o zarobkach nie są wymagane tylko jeśli najemca zapłaci z góry za cały okres umowy. Najemca może złożyć w Urzędzie wniosek o dodatek mieszkaniowy. Jeśli najemca ma niskie dochody może być wymagane poręczenie innej osoby.

Na 1 i 2 piętrze budynku są mieszkania od kawalerek 37 m.kw. do 3 pokojowych 63 m.kw. Na parterze jest sklep spożywczy Twój Market, PizzeriaNaKawiarach.pl gabinet kosmetyczny, sklep Tabak oraz paczkomat Inpost. Najbliższa szkoła podstawowa jest w odległości 1 km czyli dziecko może dojść nawet pieszo. 
Przy budynku jest przystanek MPK linii nr 14. W mieszkaniach rzadko organizuje się imieniny lub przyjęcia więc nie muszą być duże. W odległości 400 metrów znajduje się "Gościniec nad Dwoma Stawami" Kawiary.pl w którym można zorganizować chrzciny, imieniny, imprezy okolicznościowe, wesela, itp. Kilometr dalej jest Specjalna Strefa Ekonomiczna w której  powstają nowe zakłady pracy, dzięki temu blisko można pracować i dojść pieszo zamiast tracić pieniądze na paliwo i czas na dojazdy.

Pierwszeństwo przy wynajęciu mieszkania mają osoby które wprowadzą się bez zwierząt domowych.

Mieszkania z ul. Kawiary 25 stanowią własność firmy deweloperskiej KOS-BUD Andrzej Kostrzewski. Osobom zainteresowanym posiadaniem mieszkania na własność proponujemy zakup w innych budynkach i finansowanie zakupu kredytem mieszkaniowym. 

Na dzień 14.06.2021 nie ma pustego mieszkania do wynajęcia od dewelopera KOS-BUD. Jak któreś się zwolni to informacja będzie umieszczona na stronie którą Państwo teraz oglądają czyli www.wynajem.gniezno.pl

 

 

 

 Balkon jest w każdym mieszkaniu

3_400  

Kuchnia z szafkami, kuchenką elektryczną lub gazową, bez lodówki.

wynajem_46_dscn0454_kuchnia_400 


Sypialnia bez łóżka
i
20200122_gniezno_wynajem_meiszkan_kawiary_sypialnia_400

Wyposażenie łazienki z kotłem gazowym dwufunkcyjnym: ogrzewanie i ciepła woda

4_d_400  wynajemdscn0444szafy_400  

Szafa wnękowa w każdym mieszkaniu
wynajemdscn0444szafy_400

 
 
Widok z mieszkania na tereny zielone i parking
wynajemparking30062012775__400


  
plac_zabaw_400 Budynek w Gnieźnie ul. Kawiary 25 z mieszkaniami do wynajęcia
wynajem_elewacja_img_0124_400 


wynajemplanzagospod_400

Widok 
osiedla wybudowanego przez dewelopera KOS-BUD przy ul. Kawiary 

20200915_kawiary_wynajem_mieszkan_kosbud_deweloper_dji_0427_400_01


rzut9_400
 

© 2013-2018 | KOSBUD Gniezno
Projekt i wykonanie zebra.pro